xibo - en to eu translation catalogue (1089 entries)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
eu: _MAX_ total erregistrotik iragazita

en: : activate to sort column ascending
eu: : gaitu zutabearen ordena goranzkoa izan dadin

en: : activate to sort column descending
eu: : gaitu zutabearen ordena beheranzkoa izan dadin

en: A code which can be used to lookup this DataSet - usually for an API application
eu: Datu-multzo hau bilatzeko erabil daitekeen kode bat - normalean API aplikazio baterako

en: A comma separated list of items to present in a combo box
eu: Komen bidez bereizitako elementuen zerrenda bat, konbinazio-koadro batean aurkezteko

en: A comma separated list of tags to add to the selected elements.
eu: Hautatutako elementuei gehitzeko komaz bereizitako etiketen zerrenda.

en: A comma separated list of tags to filter by. Enter a Tag value preceded with | to filter by Tag values. Enter --no-tag to see items without tags.
eu: Iragazi beharreko komen bidez bereizitako etiketen zerrenda. Sartu etiketa-balio bat, aurretik with | duela, etiketen balioen arabera iragazteko. Sartu --no-tag elementuak etiketarik gabe ikusteko.

en: A comma separated set of regular expressions run against the Display name to determine membership.
eu: Komaz bereizitako esamolde erregularren multzo bat Pantaila Izenan exekutatuko da kidetasuna zehazteko.

en: A comma separated set of tags run against the Display tag to determine membership.
eu: Komaz bereizitako etiketa multzo bat Pantaila Etiketan exekutatzen da kidetasuna zehazteko.

en: A font to use in other Modules
eu: Beste modulu batzuetan erabiltzeko letra-tipoa

en: A generic file to be stored in the library
eu: Biltegian gordetzeko fitxategi generikoa

en: A message to display when no data is returned from the source
eu: Iturburutik daturik itzultzen ez denean bistaratzeko mezua

en: A message to display when there are no tweets returned by the search query
eu: Bilaketa-kontsultak itzulitako txiorik ez dagoenean bistaratzeko mezua

en: A module for displaying Video and Audio from an external source
eu: Bideoa eta audioa kanpoko iturri batetik erakusteko modulua

en: A module for showing Currency pairs and exchange rates
eu: Dibisa-bikoteak eta kanbio-tasak erakusteko modulu bat

en: A module for showing Stock quotes
eu: Stock kuotak ikusteko modulu bat

en: A name for this DataSet
eu: Datu-multzo honen izena

en: A name for this Resolution
eu: Bereizmen honen izena

en: A reference code for this command which is used to identify the command internally.
eu: Komando honen erreferentzia-kode bat, komandoa barnean identifikatzeko erabiltzen dena

en: A short description of this Display Group
eu: Pantaila Talde honen deskribapen laburra

en: A text description of this password policy will be shown to users if they enter a password that does not meet the policy requirements set above.
eu: Goian ezarritako politika-eskakizunak betetzen ez dituen pasahitza sartzen badute, pasahitz-politika honen testu-deskribapena erakutsiko zaie erabiltzaileei

en: A view on a DataSet
eu: Data-multzo baten ikuspegia

en: API Key
eu: API Gakoa

en: About
eu: Honi buruz

en: About the CMS
eu: CMSari buruz

en: Access to DataSets
eu: Datu-Multzoaren sarbidea

en: Access to Displays and Display Groups
eu: Pantailetarako eta Pantaila-taldeetarako sarbidea

en: Access to Library, Layouts, Playlists, Widgets and Resolutions
eu: Biltegirako, Diapositibetarako, Erreproduzio-zerrendetarako, Widgeterako eta Bereizmenetarako Sarbidea

en: Access to Scheduling
eu: Programaziorako sarbidea

en: Access to deleting DataSets
eu: Datu-Multzoak ezabatzeko sarbidea

en: Access to deleting Displays and Display Groups
eu: Pantailak eta Pantala-taldeak ezabatzeko sarbidea

en: Access to deleting Scheduled Events
eu: Programatutako gertaerak ezabatzeko sarbidea

en: Access to deleting content from Library, Layouts, Playlists, Widgets and Resolutions
eu: Biltegiko, Diseinuko, Erreprodukzio-zerrendetako, Windgetetako eta Bereimenetako edukiak ezabatzeko sarbidea

en: Active
eu: Gaituta

en: Add Category to
eu: Gehitu Kategoria -ri

en: Add Column
eu: Gehitu zutabea

en: Add Command
eu: Gehitu agindua

en: Add DataSet
eu: Gehitu Datu-multzoa

en: Add Display Group
eu: Gehitu pantaila-taldea

en: Add Help Link
eu: Gehitu Laguntza-esteka

en: Add Media
eu: Gehitu multimedia

en: Add Menu Board
eu: Gehitu Menu

en: Add Playlist
eu: Gehitu erreprodukzio-zerrenda

en: Add Replacement
eu: Gehitu ordezkoa

en: Add Resolution
eu: Bereizmena Gehitu

en: Add STS to the response headers? Make sure you fully understand STS before turning it on as it will prevent access via HTTP after the first successful HTTPS connection.
eu: Erantzunen goiburuetan STS gehitu? Ziurtatu STS guztiz ulertzen duzula piztu aurretik, HTTP bidezko sarbidea eragotziko baitu lehen HTTPS konexio arrakastatsuaren ondoren.

en: Add Tag
eu: Erantsi etiketa

en: Add Version
eu: Gehitu bertsioa

en: Add a link to the Display name using this format mask?
eu: Esteka bat gehitu nahi diozu izenari formatu-maskara honekin erakusteko?

en: Add a new Display Group
eu: Gehitu pantaila-talde berria

en: Add a new Help page
eu: Gehitu Laguntza orri berri bat

en: Add a new media item to the library
eu: Gehitu biltegira multimedia-elementu berri bat.

en: Add a new media item to the player software library
eu: Gehitu multimedia-elementu berri bat erreproduzitzailearen software biltegira

en: Add files
eu: Gehitu fitxategiak

en: Add media (URL)
eu: Gehitu biltegira multimedia-elementu berri bat kanpoko URLaren bidez

en: Add reference fields if needed
eu: Gehitu erreferentzia-eremuak behar izanez gero

en: Admin email address
eu: Admin-aren posta-helbidea

en: Administration
eu: Administrazioa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Aggregate received data by the given method
eu: Emandako metodoaren bidez jasotako datuak erantsi

en: Aggregation
eu: Eransketa

en: Aggregation level
eu: Eransketa maila

en: Alert
eu: Abisua

en: All
eu: Denak

en: All Editable Widgets
eu: Widget editagarri guztiak

en: All Folders
eu: Karpeta Guztiak

en: All Reports
eu: Txosten guztiak

en: All Tweets
eu: Txio guztiak

en: Allergy Information
eu: Alergien informazioa

en: Allow Import?
eu: Inportatu baimendu?

en: Allow modifications to the transition configuration?
eu: Trantsizio-konfigurazioan aldaketak onartzen al dituzu?

en: Allow saving in the root folder?
eu: Erro karpetan gordetzea baimendu?

en: Allow the maintenance script to run if it is called?
eu: Deituz gero, utzi mantentze-lanen scripta exekutatzen?

en: Allow usage tracking?
eu: Erabileraren jarraipena baimendu?

en: Also delete from the Library?
eu: Biltegitik ere ezabatu nahi duzu?

en: Always
eu: Beti

en: Always?
eu: Beti?

en: An optional description
eu: Aukerako deskribapena

en: An optional description of the Menu Board. (1 - 250 characters)
eu: Menuaren aukerako deskribapena. (1 - 250 karaktere)

en: An optional description of the Template. (1 - 250 characters)
eu: Txantiloiaren aukerako deskribapena. (1 - 250 karaktere)

en: An optional name for this widget
eu: Widget honen aukerako izena

en: Analog
eu: Analogikoa

en: Appearance
eu: Itxura

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: April
eu: Apirila

en: Are the members of this group dynamic?
eu: Talde honetako kideak dinamikoak al dira?

en: Are you sure you want to ask this Player to check its Licence?
eu: Ziur zaude Player honi eskatu nahi diozula zure lizentzia egiaztatzea?

en: Are you sure you want to authorise this Display?
eu: Ziur pantaila hau baimendu nahi duzula?

en: Are you sure you want to de-authorise this Display?
eu: Ziur pantaila honi baimena kendu nahi diozula?

en: Are you sure you want to delete this Daypart? This cannot be undone
eu: Ordu-tarte hau ezabatu nahi duzu? Hau ezin da desegin

en: Are you sure you want to delete this display group? This cannot be undone
eu: Ziur zaude pantaila talde hau ezabatu nahi duzula? Hau ezin da desegin

en: Are you sure you want to delete this display profile?
eu: Ziur al zaude pantaila profil hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this file?
eu: Ziur al zaude fitxategi hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this row?
eu: Ziur errenkada hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete?
eu: Ziur zaude hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to remove this widget?
eu: Ziur zaude widget hau kendu nahi duzula?

en: Are you sure you want to uninstall this module? You can install it again, but will need to reconfigure it.
eu: Ziur zaude modulu hau desinstalatu nahi duzula? Berriro instalatu dezakezu, baina berriro konfiguratu beharko duzu.

en: Associate an item from the Library
eu: Biltegiko elementuak lotu

en: Audio
eu: Audioa

en: Audio - support varies depending on the client hardware
eu: Audioa - Baliogarritasuna bezeoaren hardwarraren araberakoa

en: Audit Trail
eu: Auditoretza Erregistroa

en: August
eu: Abuztua

en: Authentication
eu: Autentifikazioa

en: Author
eu: Egilea

en: Automatically authorise new Displays?
eu: Pantaila berriak automatikoki baimendu nahi dituzu?

en: Automatically submit this form?
eu: Inprimaki hau automatikoki bidali nahi duzu?

en: Availability
eu: Eskuragarritasuna

en: Available on
eu: Eskuragarri

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Background Colour
eu: Atzeko planoaren kolorea

en: Bandwidth
eu: Banda-zabalera

en: Basic
eu: Oinarrizkoa

en: Baud Rate
eu: Baud tasa

en: Bearer
eu: Eramailea

en: Before Uploading, scroll through the progress bar or play and pause to select a still to be used as the video file thumbnail.
eu: Kargatu aurretik, joan aurrerapen-barratik edo erreproduzitu eta egin geldialdi bat bideo-fitxategiaren miniatura gisa erabiliko den irudi finko bat hautatzeko

en: Billboard
eu: Karteldegi

en: Blue
eu: Urdina

en: Body data
eu: Gorputzaren datuak

en: Bottom
eu: Behean

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: By Field
eu: Eremuaren arabera

en: CDN Address
eu: CDN helbidea

en: CMS Secret Key
eu: CMS-ren Gako Sekretua

en: CMS Theme
eu: CMS-ren Gaia

en: CSV separator
eu: CSV bereizlea

en: Cache Period
eu: Cache-aldia

en: Caching
eu: Katxea

en: Calendar Type
eu: Egutegi mota

en: Campaign
eu: Kanpaina

en: Campaigns
eu: Kanpaina

en: Cancel
eu: Ezeztatu

en: Cancel Replace
eu: Ezeztatu ordezkapena

en: Cancel upload
eu: Igotzeari utzi

en: Cannot modify root folder.
eu: Ezin da root karpeta aldatu

en: Cannot remove Folder with content
eu: Ezin da edukia duen karpeta ezabatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Caution, you have selected %1 items. Clicking save will run the %2 transaction on all these items.
eu: Kontuz, %1 elementu hautatu dituzu. Gorde sakatzean %2 transakzioa gauzatuko da elementu guzti hauetan

en: Centre
eu: Zentrua

en: Change Current Folder location
eu: Uneko karpetaren kokapena aldatu

en: Change Password
eu: Aldatu pasahitza

en: Change second factor secret
eu: Aldatu bigarren faktorearen giltza

en: Change the Owner of this item. Leave empty to keep the current owner.
eu: Aldatu elementu honen jabea. Utzi hutsik egungo jabea mantentzeko.

en: Change window size
eu: Aldatu leihoaren tamaina

en: Check Commercial Licence
eu: Lizentzia Komertziala egiaztatu

en: Check to confirm deletion of the selected records.
eu: Markatu hautatutako erregistroak ezabatu direla egiaztatzeko.

en: Check to remove
eu: Markatu ezabatzeko

en: Client side formula is also available for Formula columns : $dateFormat(columnName,format,language), for example $dateFormat(date,l,de), would return textual representation of a day in German language from the full date in date column
eu: Bezeroaren aldeko formula ere eskuragarri dago formula-zutabeetarako: $dateFormat (columnName, format, language), adibidez $dateFormat (date, l, de), data osotik egun baten testu-adierazpena itzuliko luke alemanez data zutabean

en: Clock
eu: Erlojua

en: Clock Face
eu: Erlojuaren itxura

en: Clock Template
eu: Erlojuaren txantiloia

en: Clock Type
eu: Erloju mota

en: Close
eu: Itxi

en: Close Preview
eu: Itxi aurrebista

en: Code
eu: Kodea

en: Column Order
eu: Zutabeen ordena

en: Column Type
eu: Zutabe Mota

en: Column visibility
eu: Zutabean erakutsi beharreko elementuak

en: Columns for %dataSetName%
eu: %dataSetName% -rako zutabeak

en: Comma
eu: Koma

en: Comma separated string of additional values that should be associated with this Tag. Values entered here will be available for selection when assigning this Tag.
eu: Etiketa honekin lotuta egon behar duten balio gehigarrien katea, komen bidez bereizita. Hemen sartutako balioak hautaketarako eskuragarri egongo dira etiketa hau esleitzean.

en: Comma separated string of custom HTTP headers in headerName:headerValue format
eu: Komaz bereizitako HTTP goiburu pertsonalizatuen katea headerName:headerValue formatuan

en: Command
eu: Komandoa

en: Commands
eu: Komandoak

en: Complete
eu: Osatuta

en: Completely remove the old version of this media item if a new file is being uploaded.
eu: Kendu guztiz multimedia elementu honen bertsio zaharra fitxategi berri bat kargatzen ari bada.

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Constantly
eu: Etengabe

en: Content Column
eu: Edukien zutabea

en: Content Delivery Network Address for serving file requests to Players
eu: Playerrei fitxategi-eskaerak hornitzeko Edukiak Bidaltzeko Sarearen helbidea

en: Content Type
eu: Eduki mota

en: Content Type:
eu: Eduki mota:

en: Continue...
eu: Jarraitu...

en: Copy %dataSetName%
eu: Kopiatu %dataSetName%

en: Copy rows?
eu: Errenkadak kopiatu nahi dituzu?

en: Corresponding Password
eu: Dagokion pasahitza

en: Count
eu: Kontua

en: Count: All individual values in this field will be counted and stored in one Column for each value
eu: Zenbatu: eremu honetako balio indibidual guztiak zenbatu. Balio bakoitza zutabe batean gordeko dira.

en: Countdown
eu: Atzera-kontaketa

en: Counter
eu: Zenbagailua

en: Create
eu: Sortu

en: Created
eu: Sortua

en: Created Date
eu: Sortze-data

en: Criteria
eu: Irizpideak

en: Criteria Tags
eu: Irizpideen Etiketak

en: Critical
eu: Larria

en: Currencies
eu: Dibisak

en: Currencies Module
eu: Dibisak aldatzeko modulua

en: Current Folder
eu: Uneko karpeta

en: Custom Headers
eu: Goiburu pertsonalizatuak

en: Dark
eu: Iluna

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Data
eu: Datuak

en: Data Bits
eu: Datu bitak

en: Data Set
eu: Datu-multzoa

en: Data Type
eu: Datu-mota

en: Data root
eu: Datuen erroa

en: Data to add to this request. This should be URL encoded, e.g. paramA=1&amp;paramB=2.
eu: Eskaera honi gehitzeko datuak. URL kodetuta egon beharko litzateke, adibidez. paramA=1&amp;paramB=2.

en: DataSet Ticker
eu: Data-multzo Ticker

en: DataSet View
eu: Datu-multzoen ikuspegia

en: DataSet maximum number of Rows
eu: Datu-multzoaren gehienezko errenkada kopurua

en: DataSets
eu: Datu-multzoa

en: Date
eu: Data

en: Date Format
eu: Data-formatua

en: Dayparting
eu: Ordu-tarteak

en: Debug
eu: Arazketa

en: December
eu: Abendua

en: Default Colors
eu: Kolore lehenetsiak

en: Default Language
eu: Hizkuntza lehenetsia

en: Default Latitude
eu: Latitude lehenetsia

en: Default Layout
eu: Diapositiba lehenetsia

en: Default Longitude
eu: Longitude lehenetsia

en: Default Transition In
eu: Lehenetsitako Sarrera Trantsizioa

en: Default Transition In that should be applied to widgets
eu: Widgetei aplikatu beharreko sarrera trantsizio lehenetsia

en: Default Transition Out
eu: Lehenetsitako Irteera Trantsizioa

en: Default Transition Out that should be applied to widgets
eu: Widgetei aplikatu beharreko irteera trantsizio lehenetsia

en: Default Transition duration
eu: Lehenetsitako Trantsizioaren iraupena

en: Default User Group
eu: Erabiltzaile-talde lehenetsia

en: Default User Type
eu: Erabiltzaile mota lehenetsia

en: Default copy media when copying a layout?
eu: Diapositiba bat kopiatzean kopiatzeko baliabide lehenetsia?

en: Default duration for in and out transitions
eu: Irteera eta sarrerako trantsizioen iraupen lehenetsia

en: Default for "Delete old version of Media" checkbox. Shown when Editing Library Media.
eu: "Ezabatu Baliabide bertsio zaharra" kontrol-laukiaren lehenetsia. Baliabide Biltegia editatzean erakusten da.

en: Default the checkbox for Deleting Old Version of media when a new file is being uploaded to the library.
eu: Lehenetsi kontrol-laukia baliabide-bertsio zaharra ezabatzeko fitxategi berri bat biltegira kargatzen ari denean.

en: Default the checkbox for making duplicates of media when copying layouts
eu: Diapositibak kopiatzerakoan baliabide bikoizteko kontrol-laukia lehenetsia

en: Default the checkbox for updating media on all layouts when editing in the library
eu: Lehenetsi kontrol-laukia diapositiba guztietan multimedia eguneratzeko biltegian editatzerakoan

en: Default ttl, in days, for records in purge_list table
eu: TTL lehenetsia, egunetan, Purge_list taulako erregistroetarako

en: Default update media in all layouts
eu: Diapositiba guztietan baliabide lehenetsia eguneratu

en: Default value for "Automatically apply Transitions?." checkbox on Layout add form
eu: Diseinua eransteko formularioan "Trantsizioak automatikoki aplikatu?" kontrol-laukirako balio lehenetsia

en: Defaults
eu: Lehenetsiak

en: Defaults Imported?
eu: Lehenetsiak inportatu dituzu?

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete Daypart
eu: Ordu-tartea ezabatu

en: Delete Display Group
eu: Ezabatu pantaila-taldea

en: Delete Profile
eu: Ezabatu profila

en: Delete Row
eu: Ezabatu lerroa

en: Delete Version
eu: Ezabatu bertsioa

en: Delete Widget
eu: Windget-a ezabatu

en: Delete any associated data?
eu: Lotutako datuak ezabatu nahi dituzu?

en: Delete from Schedule
eu: Ezabatu programaziotik

en: Delete the old version?
eu: Bertsio zaharra ezabatu?

en: Delete this Column?
eu: Zutabe hau ezabatu nahi duzu?

en: Delete this DataSet?
eu: Datu multzo hau ezabatu nahi duzu?

en: Deleting a file cannot be reversed.
eu: Fitxategi bat ezabatzea ez da itzeragarria

en: Dependant fields: {{COL.NAME}} where NAME is a FieldName from the dependant DataSet
eu: Menpeko eremuak: {{COL.NAME}} non NAME menpeko Datu-multzoko FieldName  bat den

en: Depends on DataSet
eu: Datu-multzoren araberakoa da

en: Description
eu: Deskribapena

en: Description of Password Policy
eu: Pasahitzen politikaren deskribapena

en: Design
eu: Diseinua

en: Detect language?
eu: Hizkuntza detektatu?

en: Detect the browser language?
eu: Nabigatzailearen hizkuntza detektatu?

en: Device Name/COM
eu: COM/Gailuaren Izena

en: Digital
eu: Digitala

en: Direction
eu: Norabidea

en: Disabled item text
eu: Testu itema desgaituta

en: Display
eu: Pantaila

en: Display %displayName% is currently logged-in, seen %timeAgo%.
eu: %displayName% Pantailak saioa hasi egin du, orain dela %timeAgo%

en: Display %displayName% is not logged in at the moment and last accessed at <span class="unixDate">%displayLastAccessed%</span>
eu: % displayName% pantailak ez du saioa hasi une honetan eta azkeneko saioa <span class="unixDate">%displayLastAccessed%</span> izan da

en: Display Groups
eu: Pantaila Taldeak

en: Display Notifications from the Notification Centre
eu: Ikusi jakinarazpenak Jakinarazpen Gunetik

en: Display Order
eu: Bistaratzeko ordena

en: Display Screenshot Default Size
eu: Displayaren pantaila-kapturaren tamaina lehenetsia

en: Display Settings
eu: Pantailaren ezarpenak

en: Display screenshot Time to keep (days)
eu: Displayaren pantaila-kaptura gordetzeko denbora (egunak)

en: Display screenshots older than the TTL will be automatically removed. Set to 0 to never remove old screenshots.
eu: TTL baino zaharragoak diren Displayaren pantaila-kapturak automatikoki kenduko dira. Pantaila-kapturak zaharrak kendu nahi ez baduzu ezarri 0 balioa.

en: Displays
eu: Pantailak

en: Distance
eu: Distantzia

en: Distance in miles that the tweets should be returned from. Set to 0 for no restrictions.
eu: Txioek itzultzerakoan bete behar duten distantzia, millatan. Ezarri 0-n murrizketarik gabe uzteko.

en: Done
eu: Egina

en: Downloaded
eu: Deskargatuak

en: Drafts
eu: Zirriborroa

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Duration
eu: Iraupena

en: Duration (seconds)
eu: Iraupena (segundotan)

en: Duration is per item
eu: Iraupena elementu bakoitzeko da

en: Dynamic Criteria
eu: Irizpide dinamikoak

en: Dynamic Group?
eu: Talde Dinamikoa?

en: Dynamic?
eu: Dinamika?

en: Edit
eu: Editatu

en: Edit %type% Transition for %name%
eu: Editatu %type% trantsizioa %name%rentzat

en: Edit Clock
eu: Editatu Erlojua

en: Edit Command
eu: Editatu komandoa

en: Edit Media
eu: Editatu multimedia

en: Edit Menu Board
eu: Menua editatu

en: Edit Menu Board Widget: Menu Board is %menuName%
eu: Editatu menuko widget: Menua %menuName% da

en: Edit Playlist
eu: Editatu erreprodukzio-zerrenda

en: Edit Playlist - %playlistName%
eu: Editatu Erreprodukzio-zerenda - %playlistName%

en: Edit Product
eu: Produktua Editatu

en: Edit RSS
eu: RSS editatu

en: Edit Tags
eu: Editatu etiketak

en: Edit Template
eu: Editatu txantiloia

en: Edit Ticker: DataSet is %dataSetName%
eu: Editatu Ticker: Datu-multzoa %dataSetName% da

en: Edit Twitter
eu: Twitter editatu

en: Edit Video In
eu: Editatu bideoa

en: Editor
eu: Editorea

en: Effect
eu: Efektua

en: Elevate Log Until
eu: Erregistro-maila noraino igo

en: Elevate the log level until this date.
eu: Igo erregistro-maila data honetara arte.

en: Embed a Sub-Playlist
eu: Erreprodukzio-azpizerrenda bat txertatzea

en: Embedded
eu: Kapsulatua

en: Embedded HTML
eu: HTML kapsulatua

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Enable Email Alerts?
eu: Posta elektronikoko alertak gaitu?

en: Enable Latest News?
eu: Azken Berriak gaitu nahi dituzu?

en: Enable Layout Stats Collection?
eu: Diapositiben estatistiken bilduma gaitu?

en: Enable Library Tidy?
eu: Biltegiaren antolaketa gaitu?

en: Enable Maintenance?
eu: Mantentze-lanak gaitu?

en: Enable Media Stats Collection?
eu: Multimedia-estatistiken bilduma gaitu?

en: Enable Playlist Stats Collection?
eu: Erreprodukzio-zerrenden estatistikak bilduma gaitu?

en: Enable STS?
eu: STS gaitu?

en: Enable Stats Collection?
eu: Estatistiken bilketa gaitu?

en: Enable Widget Stats Collection?
eu: Widget Estatistiken Bilketa gaitu?

en: Enable password reminder on CMS login page? Valid sending email address is required
eu: Pasahitz gogorarazlea gaitu nahi duzu CMS saioa hasteko orrian? Baliozko bidalketa-helbide elektronikoa behar da

en: Enable sorting on the Data Entry Page? We recommend that the number of sortable columns is kept to a minimum.
eu: Datuen sarrera-orrian ordenatzea gaitu? Ordena daitezkeen zutabeen kopurua ahalik eta txikiena izatea gomendatzen dugu.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Media Item. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
eu: Gaitu Multimedia-elementu honen Erreprodukzio-froga estatistiken bilketa. Ziurtatu 'Gaitu estatistiken bilduma' 'Aktibatu' dagoela Pantaila-ezarpenetan

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Playlist.
eu: Gaitu Erreprodukzio-zerrenda honetarako Erreprodukzio Probaren estatistiken bilduma.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Playlist. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
eu: Gaitu Erreprodukzio-zerrenda honetarako Proof of Play estatistiken bilketa. Ziurtatu 'Gaitu estatistiken bilduma' 'Aktibatu' dagoela Pantaila-ezarpenetan.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Widget. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
eu: Gaitu Widget honetarako Erreproduzio Proba estatistiken bilketa. Ziurtatu 'Gaitu estatistiken bilduma' 'Aktibatu' dagoela Pantaila-ezarpenetan.

en: Enable the option to report the current layout status?
eu: Egungo diapositibare egoeraren berri emateko aukera gaitu?n

en: Enable the option to set the screenshot interval?
eu: Pantaila-kapturaren tartea adierazteko aukera gaitu?

en: Enter a MySQL statement suitable to use in a 'SELECT' statement
eu: Sartu 'SELECT' sententzia batean erabiltzeko egokia den MySQL adierazpena

en: Enter a PHP date format to parse the dates from the source.
eu: Sartu PHP dataren formatu bat jatorriaren datak aztertzeko.

en: Enter a format for the Digital Clock e.g. [HH:mm] or [DD/MM/YYYY]. See the manual for more information.
eu: Sartu erloju digitalaren formatu bat, adibidez. [HH:mm] edo [DD/MM/AAAA]. Ikus eskuliburua informazio gehiago lortzeko.

en: Enter all default colors here, separated by a comma. Example: #7293CB, #E1974C, #84BA5B, #D35E60, #808585, #9067A7, #AB6857, #CCC210, #396AB1, #DA7C30, #3E9651, #CC2529, #535154, #6B4C9A, #922428, #948B3D
eu: Sartu hemen kolore lehenetsi guztiak, komaz bereizita. Adibidez: #7293CB, #E1974C, #84BA5B, #D35E60, #808585, #9067A7, #AB6857, #CCC210, #396AB1, #DA7C30, #3E9651, #CC2529, #534, #A2529, #534, #534, #534, #534, #534, #534, #535,

en: Enter text or HTML in the box below.
eu: Beheko koadroan idatzi testua edo HTML.

en: Enter text to display using the inline editor which can be opened by clicking in the preview on the left.
eu: Online editoria erabiliz, bistaratzeko testua idatzi. Ezkerreko aurrebistan klik eginez ireki daiteke.

en: Enter text...
eu: Sartu testua...

en: Enter the URL to a Quick Chart service. This is used to draw charts in emailed reports and for showing a QR code during two factor authentication.
eu: Quick Chart zerbitzu batern URL-a sartu.  Posta elektronikoz bidalitako txostenetan grafikoak marrazteko eta bi faktoreko autentifikazioan QR kodea erakusteko erabiltzen da.

en: Enter the authentication Username
eu: Autentifikazioaren erabiltzaile-izena sartu

en: Enter the code associated with the web hook you wish to trigger. Please note that for this action to work, the webhook trigger code has to be added to Interactive Actions in scheduled content for this Player.
eu: Sartu abiarazi nahi duzun web kakoarekin lotutako kodea. Kontuan izan ekintza honek funtziona dezan, erreproduzitzaile honen programatutako edukian ekintza interaktiboetan gehitu behar dela webhook abiarazte-kodea.

en: Enter the code associated with the web hook you wish to trigger. Please note that for this action to work, the webhook trigger code has to be added to Interactive Actions in scheduled content for this Player.
eu: Sartu abiarazi nahi duzun web kakoarekin lotutako kodea. Kontuan izan ekintza honek funtziona dezan, erreproduzitzaile honen programatutako edukian ekintza interaktiboetan gehitu behar dela webhook abiarazte-kodea.

en: Enter the text to display.
eu: Sartu erakutsi nahi duzun testua.

en: Enter the text to display. The red rectangle reflects the size of the region you are editing.
eu: Bistaratzeko testua idatzi. Laukizuzen gorriak editatzen ari den eskualdearen tamaina islatzen du.

en: Enter your API Key from Alpha Advantage: https://www.alphavantage.co/support/#api-key.
eu: Sartu zure API gakoa Alpha Advantage-tik: https://www.alphavantage.co/support/#api-key.

en: Enter your API Key from Xibo.
eu: Sartu zure Xiborako API Gakoa

en: Entries in purge_list table with expiry date older than specified ttl will be removed.
eu: Purge_list taulako sarrerak ezabatu egingo dira, zehaztutako ttl-a baino lehenagoko iraungitze-datarekin.

en: Error
eu: Errorea

en: Every second Year
eu: Bi urtero

en: Every two Weeks
eu: Bi astero

en: Exact match?
eu: Kointzidentzia zehatza?

en: Execute a shell command on the client
eu: Exekutatu shell komandoa bezeroan

en: Existing tags
eu: Dauden etiketak

en: Expired
eu: Iraungituta

en: Expires
eu: Iraungitze-data

en: Expires At
eu: Honetan iraungitzen da

en: Expiry date
eu: Iraungitze data

en: External Image
eu: Kanpo-irudia

en: Extra:
eu: Gehigarri:

en: Fade
eu: Itzali-efektua

en: Fade In
eu: Sarrera-itzaltzea

en: Fade Out
eu: Irteera-itzaltzea

en: Failure
eu: Hutsegitea

en: February
eu: Otsaila

en: Feels Like
eu: Sentsazio termikoa

en: File Name
eu: Fitxategi-izena

en: File Status - Count of Files
eu: Artxiboaren egoera - Artxibo-kontua

en: File Status - Size of Files
eu: Artxiboaren egoera - Fitxategien tamaina

en: File download mode
eu: Fitxategiak deskargatzeko modua

en: Filter
eu: Iragazi

en: Filter options are not available on a Playlist which isn't dynamic.
eu: Iragazki-aukerak ez daude eskuragarri dinamikoa ez den erreprodukzio-zerrenda batean.

en: Filter?
eu: Iragazi?

en: Finance
eu: Finantzak

en: First
eu: Lehenengoa

en: Flash
eu: Flasha

en: Flip Clock
eu: Flip motako erlojua

en: Flip Horizontal
eu: Irauli horizontalki

en: Flip Vertical
eu: Irauli bertikalki

en: Fly
eu: Hegan

en: Folder
eu: Karpeta

en: Folders
eu: Karpetak

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: For CSV source, should the first row be ignored?
eu: CSV iturrirako, lehen errenkadari ez ikusi egin behar al zaio?

en: Force HTTPS?
eu: HTTPS behartu?

en: Force the portal into HTTPS?
eu: Ataria HTTPSra behartu?

en: Free Text
eu: Testu librea

en: Freshness (mins)
eu: Freskotasuna (min)

en: From Date
eu: Datatik aurrera

en: Full account access
eu: Konturaren sarbide osoa

en: General
eu: Aukera Orokorrak

en: Generate new address?
eu: Helbide berria sortu?

en: Generic File
eu: Fitxategi generikoa

en: Give the JSON-path in the remote data for the value that you want to fill this column. This path should be relative to the DataRoot configured on the DataSet.
eu: Eman JSON-bidea urruneko datuetan zutabe honetan bete nahi duzun baliorako. Bide horrek datu-multzoan konfiguratutako DataRoot-ari buruzkoa izan behar du.

en: Global switch for email alerts to be sent
eu: Posta elektronikoz bidaliko diren alerten etengailu globala

en: Green
eu: Berdea

en: Gregorian
eu: Gregoriotarra

en: Group Admin
eu: Taldeen administrazioa

en: Groups
eu: Taldeak

en: Guest
eu: Gonbidatua

en: HLS Video Stream
eu: HLS Bideo Stream

en: HTML to embed in an iframe on the Status Dashboard
eu: HTML Egoera Panelean iframe batean txertatzeko

en: Handshake:
eu: Elkar hartu

en: Has the default layout been imported?
eu: Diseinu lehenetsia inportatu da?

en: Header color
eu: Izenburuaren kolorea

en: Header text
eu: Izenburuaren testua

en: Headers
eu: Goiburuak

en: Heading
eu: Izenburua

en: Height
eu: Altuera

en: Help
eu: Laguntza

en: Help Links
eu: Laguntza Estekak

en: Highlight Products
eu: Nabarmendu produktuak

en: Highlighted item text
eu: Testu itema nabarmenduta

en: Horizontal Align
eu: Lerrokadura horizontala

en: Horizontal along the top
eu: Horizontala goialdean zehar

en: Hosts and Keywords that should not be loaded via the Proxy Specified. These should be comma separated.
eu: Proxyak bidali behar ez lituzkeen Host eta Gakoak. Hauek koma bereizita egon behar dute.

en: Hourly
eu: Orduro

en: Hours
eu: Orduak

en: Hours this event should be scheduled for
eu: Ekitaldi hau programatzeko orduak

en: How long in minutes after the last time a Player connects should we send an alert? Can be overridden on a per Player basis.
eu: Player bat konektatzen den azken alditik, zenbat denpora minututan igaro behar da alerta bat bidalitzeko? Playerrek ezezta dezake.

en: How many seconds in to the future should the calls to RequiredFiles look?
eu: Zenbat segundo ikusi behar dira etorkizunean RequiredFiles-erako deiak?

en: How often should this remote data be fetched and imported?
eu: Zenbat aldiz lortu eta inportatu behar dira urruneko datu hauek?

en: How should this widget be aligned?
eu: Nola lerrokatu behar da widget hau?

en: How should this widget be vertically aligned?
eu: Nola lerrokatu behar da bertikalki widget hau?

en: Humidity
eu: Hezetasuna

en: ID
eu: ID-a

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Icon Dashboard
eu: Ikono Panela

en: If an effect has been selected from the General tab, how many pages should we split the items across? If you don't enter anything here 1 item will be put on each page.
eu: "Orokorra" fitxan efektu bat hautatu bada, zenbat orrialdetan banatu behar ditugu elementuak? Ez baduzu ezer sartzen hemen orrialde bakoitzean elementu 1 jarriko da.

en: If checked all new Displays registering with the CMS using the correct CMS key will automatically be set to authorised and display the Default Layout.
eu: Markatuta badago, CMSn erregistratzen diren pantaila berri guztiak CMS gako zuzena erabiliz automatikoki ezarriko dira baimenduta eta Diseinu lehenetsia bistaratuko da.

en: If checked then the Schedule will show the Layout for existing events even if the logged in User does not have permission to see that Layout.
eu: Hautatzen bada, Ordutegiak lehendik dauden gertaeren Diseinua erakutsiko du, nahiz eta saioa hasitako Erabiltzaileak Diseinu hori ikusteko baimenik ez izan.

en: If checked you will have an option to enable Synchronise this Event checkbox for applicable events
eu: Markatuta badago, gertaera aplikagarrietarako "Sinkronizatu Gertaera hau" kontrol-laukia gaitzeko aukera izango duzu

en: If required please provide additional options and their prices for this Product.
eu: Beharrezkoa izanez gero, Produktu honen aukera gehigarriak eta prezioak eman.

en: If the CMS is behind a load balancer, what are the load balancer IP addresses, comma delimited.
eu: CMS karga-orekatzailearen atzean badago, zeintzuk dira karga-orekatzailearen IP helbideak, koma mugatuta.

en: If the Player is offline it will switch to the No Data Template after this freshness time. Set this to 0 to never switch.
eu: Playerra  lineaz kanpo badago, daturik gabeko txantiloira aldatuko da freskotasun-denbora hori igaro ondoren. Ezarri hau 0-n inoiz aldatzeko.

en: If the display name is shown as a link in display management, what target should the link have? Set _top to open the link in the same window or _blank to open in a new window.
eu: Bistaratzeko izena esteka gisa erakusten bada Pantaila-kudeaketan, zein helburu izan behar du estekak? Ezarri _top esteka leiho berean irekitzeko edo _blank leiho berri batean irekitzeko.

en: Ignore first row?
eu: Lehenengo errenkadari ez ikusi egin?

en: Image
eu: Irudia

en: Images that exceed the resize limit, based on the longest side, will not be processed
eu: Aldatu tamaina aldatzeko muga gainditzen duten irudien tamaina, alderik luzeenaren arabera, ez dira prozesatuko

en: Images. PNG, JPG, BMP, GIF
eu: Irudiak. PNG, JPG, BMP, GIF

en: Indeterminate State
eu: Egoera zehaztugabea

en: Individual
eu: Banakakoa

en: Information
eu: Informazioa

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Input
eu: Sarrera

en: Instance Suspended
eu: Instantzia etenda

en: Intent
eu: Asmoa

en: Invalid command!
eu: Komando baliogabea!

en: Is Dynamic?
eu: Dinamikoa da?

en: Is the Playlist to have Library media assignments managed automatically by the CMS based on filter criteria? Set a filter on the next tab.
eu: CMSak Erreprodukzio-zerrendak Biltegiko multimedia-esleipenak automatikoki kudeatu behar ditu, iragazki-irizpideetan oinarrituta? Ezarri iragazki bat hurrengo fitxan

en: Is the Transition config locked?
eu: Trantsizioaren konfigurazioa blokeatuta al dago?

en: Is the above key on a paid plan? You may want to use a paid plan for real time FX rates.
eu: Goiko gakoa ordaindutako plan batean al dago? Baliteke ordaindutako plan bat erabili nahi izatea denbora errealeko FX tasetarako

en: Is the module config locked? Useful for Service providers.
eu: Moduluaren konfigurazioa blokeatuta al dago? Zerbitzu hornitzaileentzat erabilgarria.

en: Is the task config locked? Useful for Service providers.
eu: Atazaren konfigurazioa blokeatuta dago? Zerbitzu-hornitzaileentzako erabilgarria.

en: Is this DataSet connected to a remote data source?
eu: Dat- multzo hau urruneko datu-iturri batera konektatuta al dago?

en: Is this instance suspended?
eu: Instantzia hau eten al da?

en: Items per page
eu: Orrialde bakoitzeko elementuak

en: January
eu: Urtarrila

en: July
eu: Uztaila

en: June
eu: Ekaina

en: Key
eu: Gakoa

en: Key used to distinguish each CMS instance. This is generated randomly based on the time you first installed the CMS, and is completely untraceable.
eu: CMS instantzia bakoitza bereizteko erabiltzen den gakoa. Hau ausaz sortzen da CMS lehen aldiz instalatu zenuen denboran oinarrituta, eta erabat ezinezkoa da arakatzea.

en: Kiosk
eu: Kioskoa

en: LED Matrix / LED Video Wall
eu: LED Matrizea/LED Bideo Wall

en: Landscape
eu: Horizontala

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Language in which tweets should be returned
eu: Txioak zein hizkuntzatan itzuli behar diren

en: Last
eu: Azkena

en: Last Accessed
eu: Azken sarbidea

en: Latest News URL
eu: Azken Albisteen URLa

en: Layout
eu: Diapositiba

en: Layout %name%
eu: Diapositiba %name%

en: Layout ID
eu: Diapositibaren ID-a

en: Layouts
eu: Diapositibak

en: Leave empty if this command should be available on all types of Display.
eu: Utzi hutsik komando hau pantaila-mota guztietan eskuragarri egon behar bada.

en: Left
eu: Ezkerra

en: Library
eu: Biltegia

en: Library Image
eu: Irudien Biltegia

en: Library Location
eu: Biltegiaren Kokapena

en: Library Media
eu: Multimedia Biltegia

en: Library Size Limit
eu: Biltegiaren tamaina muga

en: Licence
eu: Lizentzia

en: Light
eu: Argia

en: Limit Policy
eu: Muga-politika

en: Link
eu: Esteka

en: List Content
eu: Edukien zerrenda

en: Loading Layout...
eu: Diapositiba kargatzen...

en: Loading...
eu: Kargatzen…

en: Local Video
eu: Bideo lokala

en: Location of the Manual
eu: Eskuliburuaren kokapena

en: Lock Module Config
eu: Blokeatu moduluaren konfigurazioa

en: Lock Task Config
eu: Blokeatu ataza konfigurazioa

en: Lock the Display Name to the device name provided by the Player?
eu: Pantailaren Izen erreproduzitzaileak emandako gailuaren izenarekin blokeatu nahi duzu?

en: Log
eu: Erregistroa

en: Log Level
eu: Erregistro Maila

en: Lower Row Limit
eu: Beheko errenkadaren muga

en: Mail will be sent from this address
eu: Helbide honetatik mezu bat bidaliko da

en: Mail will be sent under this name
eu: Posta izen honekin bidaliko da

en: Main
eu: Nagusia

en: Main Template
eu: Txantiloi nagusia

en: Maintenance
eu: Mantentzea

en: Manage %displayName%
eu: %displayName% Kudeatu

en: Manual
eu: Eskuliburua

en: March
eu: Martxoa

en: Marquee Down
eu: Beherantzko Markesina

en: Marquee Left
eu: Ezkerreko Markesina

en: Marquee Right
eu: Eskuineko Markesina

en: Marquee Up
eu: Gorantzko Markesina

en: Max Display Timeout
eu: Displayaren gehienezko iraupena

en: Max Log Age
eu: Log-aren gehienezezko iraupena

en: Max Statistics Age
eu: Estatistiken gehienezko iraupena

en: Max number of Items
eu: Gehienezko elementu kopurua

en: Maximum age for log entries in days. Set to 0 to keep logs indefinitely.
eu: Erregistro-sarreretarako gehienezko adina egunetan. Jar ezazu 0an erregistroak mugarik gabe mantentzeko.

en: Maximum age for statistics entries in days. Entries older than this will not be processed and existing entries will be removed. Set to 0 to keep statistics indefinitely.
eu: Estatistiken sarreren gehienezko adina egunetan. Hau baino zaharragoak ez dira prozesatuko eta lehendik dauden sarrerak kenduko dira. Ezarri 0-n estatistikak mugarik gabe mantentzeko.

en: May
eu: Maiatza

en: Media
eu: Baliabideak

en: Media Colouring
eu: Media koloreztatzea

en: Media Conversion as a Service
eu: Baliabideak zerbitzu gisa eraldatzea

en: Media Dashboard
eu: Baliabide Panela

en: Media ID
eu: Baliabide ID-a

en: Menu Boards
eu: Menu-taulak

en: Method
eu: Metodoa

en: Middle
eu: Erdian

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Minutes this event should be scheduled for
eu: Ekitaldi hau programatzeko minutuak

en: Mixed
eu: Nahastuta

en: Modified
eu: Aldatua

en: Modified Date
eu: Aldatze-data

en: Module
eu: Modulua

en: Modules
eu: Moduluak

en: Monitor / Other
eu: Monitorea

en: Monthly bandwidth Limit
eu: Hileko banda zabalera muga

en: Move Folder
eu: Karpeta mugitu

en: Move to Selected Folder:
eu: Mugitu hautatutako karpetara:

en: Multiple Items Selected
eu: Hainbat elementu hautatuta

en: Name
eu: Izena

en: Name filter
eu: Izena-iragazkia

en: Name that should appear as Issuer when two factor authorisation is enabled
eu: Faktore bikoitzeko autentifikazioa gaituta dagoenean Igorle gisa agertu beharko litzatekeen izena

en: Navigation Menu
eu: Nabigazio Menua

en: Nested Display
eu: Pantaila habiaratua

en: Network
eu: Sarea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: New Folder
eu: Karpeta berria

en: New Password
eu: Pasahitz berria

en: New tags
eu: Etiketa berriak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: No
eu: Ez

en: No Data
eu: Daturik gabe

en: No Data Template
eu: Datu-txantiloirik gabe

en: No Data returned from the source
eu: Ez dago iturritik itzulitako daturik

en: No Tweets Message
eu: Ez dago txiorik

en: No data available in table
eu: Taulan ez dago daturik

en: No effect - all items are shown
eu: Eraginik gabe - elementu guztiak erakusten dira

en: No matching records found
eu: Ez da emaitzarik aurkitu

en: No transition
eu: Trantsiziorik gabe

en: No tweets
eu: Txiorik ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Not up to date
eu: Eguneratu gabe

en: Note: It will only be updated in layouts you have permission to edit.
eu: Oharra: Editatzeko baimena duten diapositibetan bakarrik eguneratuko da.

en: Notice
eu: Oharpena

en: Notification
eu: Jakinarazpena

en: November
eu: Azaroa

en: Number
eu: Zenbakia

en: Number of Items
eu: Elementu-kopurua

en: Number of display slots
eu: Pantaila-espazioen kopurua

en: October
eu: Urria

en: Off
eu: Itzalita

en: Offline
eu: Deskonektatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: On
eu: Piztuta

en: On except Admin
eu: Aktibatuta Admin izan ezik

en: Online
eu: Konektatuta

en: Open / Close Folder Search options
eu: Zabaldu/Itxi karpetak bilatzeko aukerak

en: Open the Manual in a new Window
eu: Ireki eskuliburua leiho berri batean

en: Optional JavaScript
eu: Aukerako JavaScript

en: Optional Stylesheet
eu: Aukerako estilo-orria

en: Optional Stylesheet Template
eu: Aukerako estilo-orriaren txantiloia

en: Optional message to be displayed under the input when entering data for this column
eu: Zutabe honetako datuak sartzerakoan sarreraren azpian bistaratu beharreko aukerako mezua

en: Optionally provide a row limit for this DataSet. When left empty the DataSet row limit from CMS Settings will be used.
eu: Aukeran, eman Datu-multzo honetarako errenkada-muga bat . Hutsik uzten denean, CMS konfigurazioaren datu-multzoaren errenkada-muga erabiliko da.

en: Optionally select Image or Video to be associated with this Menu Board Category
eu: Aukeran, hautatu Irudia edo Bideoa Menu-taularen Kategoria honekin lotzeko

en: Optionally select Image or Video to be associated with this Menu Board Product
eu: Aukeran, hautatu Irudia edo Bideoa Menukon produktu honekin lotzeko

en: Optionally set specific User Agent for this request, provide only the value, relevant header will be added automatically
eu: Aukeran ezarri Erabiltzaile-agente zehatza eskaera honetarako, eman balioa bakarrik, dagokion goiburua automatikoki gehituko da

en: Order
eu: Ordena

en: Orientation
eu: Orientazioa

en: Original File Name
eu: Jatorrizko fitxategi-izena

en: Original Height
eu: Jatorrizko altuera

en: Original Padding
eu: Jatorrizko betegarria (Padding)

en: Original Width
eu: Jatorrizko Zabalera

en: Override the template?
eu: Txantiloia gainidatzi nahi duzu?

en: Owner
eu: Jabea

en: Owner User Group
eu: Ertabiltzaile-taldearen Jabea

en: PDF document viewer
eu: PDF dokumentuen bisorea

en: Paged
eu: Orrialdekatua

en: Paid plan?
eu: Ordaindutako plana?

en: Parity:
eu: Parekidetasuna

en: Password
eu: Pasahitza

en: Password Policy Regular Expression
eu: Pasahitz-politikarako esamolde erregularra

en: Password Reminder
eu: Pasahitza gogorarazlea

en: Password change required
eu: Pasahitza aldatu behar da

en: Pending
eu: Zain

en: Phone home URL
eu: Telefonoaren home URL-a

en: Phone home key
eu: Tefefonoaren home gakoa

en: Phone home time
eu: Telefonoaren home ordua

en: Pipe
eu: Hodia

en: Play Preview
eu: Erreproduzitu Aurrebista

en: Play a video locally stored on the client
eu: Bezeroan lokalki biltegiratutako bideo bat erreproduzitzea

en: Play again?
eu: Berriro erreproduzitu?

en: Player Software
eu: Player softwarea

en: Player Status Window
eu: Playerren egoeraren lehioa

en: Player Version Name
eu: Player bertsioaren izena

en: Player Versions
eu: Player bertsioak

en: Playlist
eu: Erreprodukzio-zerrenda

en: Playlist %name%
eu: %name% erreprodukzio-zerrenda

en: Playlist Content
eu: Erreprodukzio-zerrendaren edukia

en: Playlists
eu: Erreprodukzio-zerrendak

en: Please configure your Twitter API key/secret on the Twitter Module.
eu: Mesedez, konfiguratu zure Twitter API gakoa/sekretua Twitter moduluan.

en: Please enter a SQL clause for how this dataset should be ordered
eu: Mesedez, idatzi SQL klausula bat datu-multzo hau nola ordenatu behar den jakiteko

en: Please enter a SQL clause to filter this DataSet.
eu: Mesedez, idatzi SQL klausula bat Datu-multzo hau iragazteko.

en: Please enter the Lower Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit)
eu: Mesedez, sartu datu multzo honen beheko errenkadaren muga (0=mugarik gabe)

en: Please enter the Upper Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit)
eu: Mesedez, sartu datu multzo honen goiko errenkadaren muga (0=mugarik gabe)

en: Please enter the element in your remote data which we should use as the starting point when we match the remote Columns. This should be an array or an object. You can use the test button below to see the structure that is returned.
eu: Mesedez, sartu elementua urruneko datuetan, urruneko zutabeekin bat egiten dugunean abiapuntu gisa erabili behar ditugunak. Beheko proba botoia erabil dezakezu itzultzen den egitura ikusteko.

en: Please enter the password you use to connect to %service%
eu: Sar ezazu %service% -ra konektatzeko erabiltzen duzun pasahitza

en: Please enter the private address for XMR.
eu: Mesedez, idatzi XMR-ren helbide pribatua.

en: Please enter the public address for XMR.
eu: Mesedez, idatzi XMR-ren helbide publikoa.

en: Please enter the update interval for images in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per hour this could be set to 60.
eu: Mesedez, idatzi irudien eguneratze-tartea minututan. Hau ahalik eta altuena mantendu behar da. Esate baterako, datuak orduko behin bakarrik aldatuko badira, hau 60ean ezarri daiteke.

en: Please enter the update interval in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per day this could be set to 60.
eu: Mesedez, sartu eguneratze-tartea minututan. Hau ahalik eta altuena mantendu behar da. Adibidez, datuak egunean behin bakarrik aldatuko badira, hau 60ean ezarri daiteke.

en: Please enter the update interval in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per hour this could be set to 60.
eu: Mesedez, sartu eguneratze-tartea minututan. Hau ahalik eta altuena mantendu behar da. Adibidez, datuak orduko behin bakarrik aldatuko badira 60 jarri.

en: Please enter the username you use to connect to your dashboard service.
eu: Mesedez, idatzi zure Kontrol-paneleko zerbitzura konektatzeko erabiltzen duzun erabiltzaile-izena.

en: Please enter your new password
eu: Idatzi ezazu pasahitz berria

en: Please press the button below to go to your homepage or press back in your browser
eu: Mesedez, sakatu beheko botoia zure hasierako orrialdera joateko edo sakatu atzera zure arakatzailean

en: Please provide the value for this Tag and confirm by pressing enter on your keyboard.
eu: Eman etiketa honen balioa eta egiaztatu 'enter' sakatuz zure teklatuan.

en: Please provide your Two Factor Authorisation Code
eu: Mesedez, eman zure bi faktoreko autentifikazio-kodea

en: Please provide your Two Factor Authorisation Recovery Code
eu: Mesedez, eman bi faktoreko autentifikazioa berreskuratzeko kodea

en: Please repeat the new Password.
eu: Mesedez, errepikatu pasahitz berria.

en: Please select a Campaign for this Event to show
eu: Mesedez,  hautatu Kanpaina bat ekitaldi honetarako erakusteko

en: Please select a Layout for this Event to show
eu: Mesedez, hautatu Diapositiba bat ekitaldi honetarako erakusteko

en: Please select a Playlist to manage
eu: Hautatu erreprodukzio-zerrenda bat kudeatzeko

en: Please select a clock face.
eu: Mesedez, hautatu erlojuaren itxura.

en: Please select a column to be the item content
eu: Mesedez, hautatu zutabe bat elementuaren edukia izateko

en: Please select a column to be the item content. We will try to convert this to a date/time and if we can't we will use the current date/time.
eu: Mesedez, hautatu zutabe bat elementuaren edukia izateko. Hau data/ordu bihurtzen saiatuko gara eta ezin badugu uneko data/ordua erabiliko dugu.

en: Please select a column to be the item summary
eu: Mesedez, hautatu zutabe bat elementuaren laburpena izateko

en: Please select a column to be the item title
eu: Mesedez, hautatu zutabe bat elementuaren izenburua izateko

en: Please select a theme for the clock.
eu: Mesedez, hautatu erlojurako gai bat

en: Please select one or more Products that should be highlighted.
eu: Mesedez, hautatu nabarmendu beharreko produktu bat edo gehiago.

en: Please select one or more displays / groups for this event to be shown on.
eu: Mesedez, hautatu pantaila/talde bat edo gehiago gertaera hau ikusteko

en: Please select the effect that will be used to transition between items.
eu: Mesedez, hautatu elementuen arteko trantsizioa egiteko erabiliko den efektua.

en: Please select the effect that will be used to transition between items. Marquee effects are CPU intensive and may not be suitable for lower power displays.
eu: Mesedez, hautatu elementuen arteko trantsizioa egiteko erabiliko den efektua. Markesina efektuek PUZ asko kontsumitzen dute eta baliteke potentzia txikiagoko pantailetarako egokiak ez izatea.

en: Please select the type of clock to display.
eu: Mesedez, hautatu bistaratzeko erloju mota.

en: Please tick the box if you would like to delete all the Data contained in this DataSet
eu: Mesedez, markatu laukia Datu multzo honetan dauden Datu guztiak ezabatu nahi badituzu

en: Popular
eu: Ospetsua

en: Populate with Library Media matching the criteria below and automatically maintain the Playlist.
eu: Bete hurrengo irizpideekin bat datozen biltegi-baliabideekin eta mantendu automatikoki erreprodukzio-zerrenda.

en: Portrait
eu: Bertikala

en: PowerPoint
eu: PowertPoint

en: Preset
eu: Aurre-ezarpena

en: Preview in new window
eu: Lehio berrian aurreikusi

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Price
eu: Prezioa

en: Primary
eu: Nagusia

en: Print
eu: Inprimatu

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Processing...
eu: Prozesatzen...

en: Product Options
eu: Produktuen aukerak

en: Product border colour
eu: Produktuaren ertzaren kolorea

en: Production
eu: Ekoizpena

en: Projector
eu: Proiektorea

en: Protected
eu: Babestua

en: Provide Column number relative to the spreadsheet, numeration starts from 0 ie to get values from Column A from spreadsheet to this column enter 0
eu: Eman kalkulu-orriarekiko zutabe-zenbakia, zenbaketa 0tik hasten da, hau da, A zutabetik kalkulu-orritik zutabe honetarako balioak lortzeko, idatzi 0

en: Provide a custom clause instead of using the clause builder above.
eu: Eman klausula pertsonalizatua goiko klausula-sortzailea erabili beharrean.

en: Provide an optional Value for this Tag. If no Value is required, this field can be left blank
eu: Eman aukerako balio bat etiketa honetarako. Baliorik behar ez bada, eremu hau hutsik utz daiteke

en: Provide an optional Value for this Tag. If no Value is required, this field can be left blank.
eu: Eman aukerako balio bat etiketa honetarako. Baliorik behar ez bada, eremu hau hutsik utz daiteke.

en: Proxy Credentials
eu: Proxy kredentzialak

en: Proxy Exceptions
eu: Proxy Salbuespenak

en: Proxy Port
eu: Proxy ataka

en: Proxy URL
eu: Proxiaren URL

en: Publish failed.
eu: Argitalpena huts egin du

en: Published
eu: Argitaratuta

en: Published Date Column
eu: Argitaratutako dataren zutabea

en: Publishing
eu: Argitaratzen

en: Quaterly
eu: Hiru hilabetero

en: Query builder
eu: Kontsulta-sortzailea

en: Query params builder
eu: Kontsulta parametroen sortzailea

en: Query params:
eu: Kontsulta parametroak:

en: Quick Chart URL
eu: Quick Chart-aren URL-a

en: RIGHT NOW
eu: ORAIN

en: RSS Ticker.
eu: RSS Ticker

en: RSS/Atom Feed to be displayed on the Status Dashboard
eu: RSS/Atom Feed-ak Egoera-panelean bistaratuko da

en: Randomise?
eu: Ausazkoa?

en: Reason
eu: Arrazoia

en: Recent
eu: Azken aldikoa

en: Recent shows only the most recent tweets, Popular the most popular and Mixed includes both popular and recent results.
eu: Duela Azken txio berrienak bakarrik erakusten ditu, Ospetsuak ospetsuena eta nahastutakoak, emaitzak ezagunak eta berrienak biltzen ditu.

en: Recovery Code
eu: Berreskuratzeko Kodea

en: Red
eu: Gorria

en: Reference
eu: Erreferentzia

en: Reference 1
eu: 1. erreferentzia

en: Reference 2
eu: 2. erreferentzia

en: Reference 3
eu: 3. erreferentzia

en: Reference 4
eu: 4. erreferentzia

en: Reference 5
eu: 5. erreferentzia

en: Refresh
eu: Eguneratu

en: Refresh the Table
eu: Taula eguneratu

en: Region
eu: Zonalde

en: Region ID
eu: Herrialde ID-a

en: Regional
eu: Hizkuntzak

en: Regular Expression for password complexity, leave blank for no policy.
eu: Pasahitzaren konplexutasunerako esamolde erregularra, utzi hutsik politikarik ez badago.

en: Released
eu: Askatuta

en: Remote
eu: Urrunekoa

en: Remote Data Path
eu: Urruneko datuen bidea

en: Remote?
eu: Urruneko?

en: Remove
eu: Kendu

en: Remove Hashtags?
eu: Hashtag-ak kendu?

en: Remove URLs?
eu: URLak kendu?

en: Remove tags from the list to remove them from elements that contain them.
eu: Etiketak kendu zerrendatik, etiketak dituzten elementuetatik kentzeko.

en: Rename
eu: Aldatu izena

en: Replace
eu: Ordezkatu

en: Replacements
eu: Ordezkoak

en: Report Fault
eu: Akatsen berri ematea

en: Report Schedules
eu: Txostenen Zerrendak

en: Reported Player Faults
eu: Erreproduktoreak jakinerazitako akatsak

en: Reporting
eu: Txostenak

en: Request date: {{DATE}}
eu: Eskaeraren data: {{DATE}}

en: Request method:
eu: Eskaera metodoa:

en: Request time: {{TIME}}
eu: Eskaera egiteko ordua: {{TIME}}

en: Required Value?
eu: Beharrezko balioa?

en: Required?
eu: Beharrezkoa?

en: Resize Limit
eu: Tamaina aldatzeko muga

en: Resize Threshold
eu: Atalasearen neurria aldatu

en: Resolution
eu: Bereizmena

en: Resolutions
eu: Bereizmenak

en: Resting Log Level
eu: Atsedeneko erregistro-maila

en: Retire this media?
eu: Multimedia hau erretiratu?

en: Retire this template or not? It will no longer be visible in lists
eu: Txantiloi hau erretiratu ala ez? Aurrerantzean ez da zerrendetan ikusgai egongo

en: Retired
eu: Erretiratua

en: Retired media remains on existing Layouts but is not available to assign to new Layouts.
eu: Erretiratutako multimediek dauden diseinuetan jarraitzen dute, baina ez daude eskuragarri diseinu berriei esleitzeko.

en: Return Display Groups that contain the selected Display somewhere in the nested Display Group relationship tree.
eu: Itzuli Pantaila-taldearen erlazio-zuhaitz habiaratuan aukeratutako Pantaila duen Pantaila-multzoa

en: Return Display Groups that directly contain the selected Display.
eu: Itzuli hautatutako pantaila duten Pantaila-taldeak

en: Retype New Password
eu: Pasahitz berria berriro idatzi

en: Revised
eu: Berrikusita

en: Right
eu: Eskuina

en: Right now
eu: Orain

en: Row Limit
eu: Errenkada-muga

en: Row Menu
eu: Errenkada menua

en: Run this event from now and dont stop.
eu: Exekutatu gertaera hau hemendik aurrera eta ez gelditu.

en: Run through the library and remove unused and unnecessary files
eu: Biltegitik erabili ez diren eta beharrezkoak ez diren fitxategiak ezabatzea

en: STS Time out
eu: STS Itxaronaldia

en: Save
eu: Gorde

en: Saved Reports
eu: Gordetako Txostenak

en: Schedule
eu: Programazioa

en: Schedule ID
eu: Programazio ID-a

en: Schedule Now
eu: Programatu orain

en: Schedule with view sharing?
eu: Ikuspegiak partekatzearekin programatu nahi duzu?

en: Scroll Horizontal
eu: Desplazamendu horizontala

en: Scroll Vertical
eu: Desplazamendu bertikala

en: Search Term
eu: Bilaketa-terminoa

en: Search in all folders
eu: Karpeta guztietan bilatu

en: Search term. You can test your search term in the twitter.com search box first.
eu: Bilaketa-terminoa. Zure bilaketa-terminoa probatu dezakezu twitter.com bilaketa-koadroan lehenik.

en: Search:
eu: Bilatu:

en: Second factor secret
eu: Bigarren faktoreko giltza

en: Secondary
eu: Menpekoa

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Seconds this event should be scheduled for
eu: Ekitaldi hau programatzeko segundoak

en: Select All
eu: Hautatu dena

en: Select Folder
eu: Hautatu karpeta

en: Select a custom font - leave empty to use the default font.
eu: Hautatu letra-tipo pertsonalizatu bat - utzi hutsik letra-tipo lehenetsia erabiltzeko.

en: Select an Image or Video
eu: Aukeratu irudi edo bideo bat

en: Select source type of the provided remote Dataset URL
eu: Hautatu emandako urruneko Datu-multzoaren URLaren iturburu mota

en: Select the Column Type
eu: Hautatu Zutabe mota

en: Select the Default setting to use for the collection for Proof of Play statistics for all Widgets.
eu: Hautatu Widget guztien Erreprodukzio-frogaren estatistikak biltzeko erabili nahi duzun ezarpen lehenetsia.

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Layout Items.
eu: Hautatu Ezarpen lehenetsia Diapositiba-elementu guztien Erreprodukzio-froga estatistikak biltzeko erabiltzeko

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Media Items.
eu: Hautatu Ezarpen lehenetsia Multimedia-elementu guztien Erreprodukzio-Frogaren estatistikak biltzeko erabiltzeko.

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Playlists.
eu: Hautatu Erreprodukzio-zerrenda guztien Erreprodukzio-Frogaren estatistikak biltzeko erabili nahi duzun ezarpen lehenetsia.

en: Select the authentication requirements for the remote data source. These will be added to the request.
eu: Hautatu urruneko datu-iturbururako autentifikazio-eskakizunak. Hauek eskaerari gehituko zaizkio.

en: Select the date and time after which this media should be removed from the CMS - it will be removed from any existing widgets as well
eu: Hautatu multimedia hau CMStik kendu behar den data eta ordua; lehendik dauden widgetetatik ere kenduko da.

en: Select the template you would like to apply. This can be overridden using the check box below.
eu: Hautatu aplikatu nahi duzun txantiloia. Hau gainidatzi daiteke beheko kontrol-laukia erabiliz.

en: Select to provide a specific duration for this Widget
eu: Hautatu iraupen zehatz bat emateko Widget honi

en: Select when you would like the Data to be truncated out of this DataSet. The criteria is assessed when synchronisation occurs and is truncated before adding new data.
eu: Hautatu noiz nahi dituzun Datuak Datu-multzo honetatik moztu. Irizpideak sinkronizazioa gertatzen denean ebaluatzen dira eta datu berriak gehitu aurretik moztu egiten dira

en: Select where the Navigation Menu should be positioned by default. Users can set an alternate view in their Preferences under their User Profile.
eu: Hautatu nabigazio menua lehenespenez non kokatu behar den. Erabiltzaileek beste ikuspegi bat ezar dezakete beren Hobespenetan, Erabiltzaile-profilean.

en: Semicolon
eu: Puntu eta koma

en: Send Schedule in advance?
eu: Egitaraua aldez aurretik bidali?

en: Send files in advance?
eu: Fitxategiak aldez aurretik bidali?

en: Send repeat Display Timeouts
eu: Bidali errepikatu Display Timeouts

en: Sending email address
eu: Bidali posta-helbidea

en: Sending email name
eu: Posta elektronikoko izena bidaltzen

en: September
eu: Iraila

en: Server Mode
eu: Zerbitzari modua

en: Sessions
eu: Saioak

en: Set a duration?
eu: Iraupen bat ezarri?

en: Set as Home
eu: Hasiera gisa finkatu

en: Set intended orientation for this Media, this is for filtering purpose only.
eu: Ezarri multimedia honetarako nahi den orientazioa, hau iragazteko soilik da.

en: Set the Default Settings for Proof of Play statistics to apply to all Displays. This can be toggled off by using Display Profiles.
eu: Ezarri ezarpen lehenetsiak Erreprodukzio-frogaren estatistiken Pantaila guztietan aplikatzeko. Hau desaktibatu daiteke Bistaratzeko profilak erabiliz.

en: Set the Default setting to use for the level of collection for Proof of Play Statistics to be applied to Layouts / Media and Widget items.
eu: Ezarri Ezarpen lehenetsia Diapositibetan / Multimedia eta Widget elementuetan aplikatzeko Erreprodukzio-frogaren estatistiken bilketa mailarako erabiltzeko.

en: Set the default timezone for the application
eu: Ezarri aplikazioaren ordu-zona lehenetsia

en: Set the level of logging the CMS should record. In production systems "error" is recommended.
eu: Hautatu CMSk erregistratzen duen log maila. Ekoizpenean "errorea" gomendatzen da.

en: Set the level of the resting log level. The CMS will revert to this log level after an elevated period ends. In production systems "error" is recommended.
eu: Ezarri atsedeneko erregistro-mailaren maila. CMS erregistro-maila horretara itzuliko da denbora tarte luze bat amaitu ondoren. Produkzio sistemetan "errorea" gomendatzen da

en: Sets the default user type selected when creating a user. We recommend that this is set to User
eu: Erabiltzaile bat sortzean hautatutako erabiltzaile mota lehenetsia ezartzen du. Hau "Erabiltzailea" gisa ezartzea gomendatzen dugu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Share
eu: Partekatu

en: Sharing
eu: Partekatzea

en: Sharing Colouring
eu: Koloreztatzen partekatzea

en: Sharing for %objectName%
eu: %objectName%rentzat partekatzen

en: Shelf-edge Display
eu: Ertz irtendun Pantaila

en: Shell Command
eu: Shell komandoa

en: Shift+Enter will drop a single line. Enter alone starts a new paragraph.
eu: 'Shift + Enter' -ek lerro bakarra utziko du. 'Enter' ek beste paragrafo bat hasiko du.

en: Should Hashtags (#something) be removed from the Tweet Text?
eu: Hashtag-ak (#zerbait) kendu behar al dira txio-testutik?

en: Should Layouts be automatically Published?
eu: Diapositibak automatikoki argitaratu behar al dira?

en: Should URLs be removed from the Tweet Text? Most URLs do not compliment digital signage.
eu: URLak kendu behar al dira txio-testutik? URL gehienek ez dute osatzen seinaleztapen digitala.

en: Should items be shown side by side?
eu: Elementuak elkarren ondoan erakutsi behar al dira?

en: Should mentions (@someone) be removed from the Tweet Text?
eu: Aipamenak (@norbait) kendu behar al dira txio-testutik?

en: Should the CMS send an email if a display is in an error state every time maintenance runs?
eu: CMSak mezu elektroniko bat bidali behar al du pantaila bat akats-egoeran badago mantentze-lanak egiten diren bakoitzean?

en: Should the CMS send anonymous statistics to help improve the software?
eu: CMSak estatistika anonimoak bidali behar al ditu softwarea hobetzen laguntzeko?

en: Should the CMS send future schedule information to Players?
eu: CMSak etorkizuneko programazioari buruzko informazioa bidali behar al du Player-etara?

en: Should the CMS use Apache X-Sendfile, Nginx X-Accel, or PHP (Off) to return the files from the library?
eu: CMSak Apache X-Sendfile, Nginx X-Accel edo PHP (Off) erabili behar ditu biltegiko fitxategiak itzultzeko?

en: Should the Dashboard show latest news? The address is provided by the theme.
eu: Erakutsi azken berriak Aginte-Panelean? Helbidea theme-ak ematen du.

en: Should the DataSet data be truncated even if no new data is pulled from the source?
eu: Datu-multzoko datuak moztu behar al dira iturburutik datu berririk atera ez bada ere?

en: Should the clock show seconds or not?
eu: Erlojuak segundoak erakutsi behar ditu ala ez?

en: Should the currently unavailable products appear in the menu?
eu: Une honetan eskuragarri ez dauden produktuak agertu behar al dira menuan?

en: Should the order of the feed be randomised? When enabled each time the Widget is shown the items will be randomly shuffled and displayed in a random order.
eu: Jarioaren ordena ausazkoa izan behar al da? Widget-a erakusten den bakoitzean gaitzen denean elementuak ausaz nahasiko dira eta ausazko ordenan bistaratuko dira.

en: Should the value for this Column be required?
eu: Zutabe honen balioa eskatu behar al da?

en: Should the video expand over the top of existing content and show in full screen?
eu: Bideoa dagoen edukiaren goiko aldean zabaldu eta pantaila osoan erakutsi behar al da?

en: Should this Product appear as available?
eu: Produktu hau eskuragarri gisa agertu behar al da?

en: Should this event have an order?
eu: Ekitaldi honek ordenarik izan behar al du?

en: Should users with View sharing on displays be allowed to schedule to them?
eu: Pantailetan bistak partekatzen dituzten erabiltzaileei programatzen utzi behar al zaie?

en: Should we copy all the row data from the original dataSet?
eu: Kopiatu behar al ditugu errenkada-datu guztiak jatorrizko datu-multzotik?

en: Show
eu: Erakutsi

en: Show Full Screen?
eu: Pantaila osoan ikusi?

en: Show Seconds?
eu: Segundoak erakutsi?

en: Show Synchronise this Event checkbox on applicable events?
eu: "Gertaera hau sinkronizatu"  kontrol-laukia erakutsi  gertaera aplikagarrietan?

en: Show Unavailable Products?
eu: Eskuragarri ez dauden produktuak erakutsi nahi al dituzu?

en: Show _MENU_ entries
eu: _MENU_ erregistroa erakutsi

en: Show all items
eu: Erakutsi elementu guztiak

en: Show as a filter option on the Data Entry Page?
eu: Erakutsi iragazki-aukera gisa datuen sarrera-orrian?

en: Show category images?
eu: Kategorien irudiak erakutsi?

en: Show command preview!
eu: Erakutsi komandoen aurrebista!

en: Show event Layout regardless of User permission?
eu: Erakutsi gertaeraren diseinua Erabiltzailearen baimena kontuan hartu gabe?

en: Show header?
eu: Izenburua erakutsi?

en: Show items owned by the selected User.
eu: Erakutsi hautatutako erabiltzailearen elementu jabeak.

en: Show items owned by users in the selected User Group.
eu: Erakutsi erabiltzaileen jabetzako elementuak hautatutako erabiltzaile-taldean

en: Show items side by side?
eu: Elementuak elkarren ondoan erakutsi?

en: Show product images?
eu: Produktuen irudiak erakutsi?

en: Show raw body data
eu: Erakutsi gorputzaren datu gordinak

en: Show raw data
eu: Erakutsi datu gordinak

en: Show raw headers
eu: Erakutsi goiburu gordinak

en: Show the Logo on report exports?
eu: Txostenen esportazioetan logotipoa erakutsi nahi al duzu?

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
eu: 0tik 0ra 0 erregistro erakusten

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
eu: _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries erregistroak erakusten

en: Shuffle
eu: Ausazko ordena

en: Size
eu: Tamaina

en: Size (bytes)
eu: Tamaina (byte-etan)

en: Snippets
eu: Kode-zatiak

en: Sorry there has been an unknown error.
eu: Errore ezezagun bat gertatu da.

en: Sorry, Fonts do not have any editable properties.
eu: Sentitzen dugu, tipografiek ez dute propietate editagarririk.

en: Sorry, no items have been selected.
eu: Barkatu, ez da elementurik hautatu

en: Sort?
eu: Ordenatu?

en: Source
eu: Iturburua

en: Space
eu: Zuriunea

en: Speed
eu: Abiadura

en: Start Replace
eu: Hasi ordezkapena

en: Start upload
eu: Hasi igotzen

en: Stats?
eu: Estatistikak?

en: Status
eu: Egoera

en: Status Dashboard
eu: Egoera Panela

en: Status Dashboard Widget
eu: Widget Panelaren egoera

en: Status Pending
eu: Egoera: Zain

en: Stocks
eu: Stockak

en: Stocks Module
eu: Stocken Modulua

en: Stop Bits:
eu: Stop Bitak:

en: Stop Syncing
eu: Gelditu sinkronizazioa

en: String
eu: Katea

en: Sub-Playlist
eu: Erreprodukzio azpizerrenda

en: Success
eu: Ongi burutu da

en: Summarize
eu: Laburtu

en: Summarize: Values in this field will be summarized and stored in one column.
eu: Laburtu: eremu honetako balioak zutabe batean laburtu eta gordeko dira.

en: Summary Column
eu: Laburpen-zutabea

en: Super Admin
eu: Superadministratzailea

en: System User
eu: Sistemaren Erabiltzailea

en: TODAY
eu: GAUR

en: TV / Panel
eu: TV / Panela

en: Tablet
eu: Tableta

en: Tag
eu: Etiketa

en: Tag filter
eu: Etiketa-iragazkia

en: Tag value
eu: Etiketa-balioa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tags for this Display Group - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
eu: Pantaila Talde honen etiketak - Komaz bereizitako Etiketa edo Etiketa|Balio formatuan. Lotutako balioak dituen etiketa bat aukeratzen baduzu, jarraian agertuko dira, aukeratzeko.

en: Tags for this Media - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
eu: Multimedia honetarako etiketak - Etiketa edo Etiketa|Balio formatuaren katea komaz bereizita. Lotutako balioak dituen etiketa bat aukeratzen baduzu, behean hautatzeko erakutsiko dira.

en: Tags for this Playlist - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
eu: Erreprodukzio-zerrenda honen etiketak - Etiketa edo Etiketa|Balio formatuaren katea komaz bereizita. Lotutako balioak dituen etiketa bat aukeratzen baduzu, behean hautatzeko erakutsiko dira.

en: Tags for this Template - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
eu: Txantiloi honen etiketak - Etiketa edo Etiketa|Balio formatuaren katea komaz bereizita. Lotutako balioak dituen etiketa bat aukeratzen baduzu, behean hautatzeko erakutsiko dira.

en: Tasks
eu: Atazak

en: Template
eu: Txantiloia

en: Templates
eu: Txantiloiak

en: Test
eu: Probatu

en: Test data URL
eu: Datuen URLa probatu

en: Text
eu: Testua

en: Text. With Directional Controls.
eu: Testua. Norabide kontrolekin.

en: The Allergy Information for this Menu Board Product
eu: Menuko produktu honen alergien informazioa

en: The Authentication information for this proxy. username:password
eu: Proxy honen autentifikazio-informazioa. erabiltzaile-izena: pasahitza

en: The CMS is temporarily off-line as an upgrade is in progress. Please check with your system administrator for updates or refresh your page in a few minutes.
eu: CMS aldi baterako lineaz kanpo dago, bertsio berritzen ari baita. Mesedez, egiaztatu zure sistema-administratzailearekin eguneraketak edo freskatu orria minutu gutxiren buruan.

en: The Code identifier for this Menu Board
eu: Menua honen kode identifikatzailea

en: The Code identifier for this Menu Board Category
eu: Menu-taularen kategoria honetako kodearen identifikatzailea

en: The Code identifier for this Menu Board Product
eu: Menuko produktu honen kodearen identifikatzailea

en: The Command String for this Command. An override for this can be provided in Display Settings.
eu: Komando honen komando-katea. Honen gainidatzi bat eman daiteke Pantailaren Ezarpenetan.

en: The DataSet results can be filtered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated filter be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
eu: Dau-multzoaren emaitzak edozein zutaberen arabera iragaz daitezke eta behean ezarri. Eremu berriak gehi daitezke uneko errenkadaren amaieran dagoen plus ikonoa hautatuta. Iragazki konplikatuago bat behar izanez gero, kontrol-lauki aurreratua hauta daiteke SQL sintaxi pertsonalizatua emateko

en: The DataSet results can be ordered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated order be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
eu: Datu-multzo emaitzak edozein zutaberen arabera ordenatu daitezke eta ondoren ezarri.  Eremu berriak gehi daitezke, oraingo errenkadaren amaierako ikonoa hautatuta. Ordena konplexuagoa behar bada, "egiaztapen aurreratua" laukitxoa hauta daiteke SQL sintaxi pertsonalizatua emateko.

en: The DataSet you select here will be processed in advance and have its values available for subsitution in the data to add to this request on the Remote tab.
eu: Hemen hautatzen duzun datu-multzoa aldez aurretik prozesatu egingo da eta bere balioak eskuragarri izango ditu eskaera honi Urruneko fitxan gehitzeko datuetan ordezkatzeko.

en: The DataType of the Intended Data
eu: Aurreikusitako datuen Datu-mota

en: The Date Format to use when displaying dates in the CMS.
eu: CMSan datak bistaratzeko erabili beharreko Data-formatua.

en: The Description for this Menu Board Product
eu: Menuko produktu honen deskribapena

en: The Height for this Resolution
eu: Bereizmen honetarako altuera

en: The Latitude to apply for any Geo aware Previews
eu: Azterketa geografikoa duen edozein aurrebistatan aplikatzeko latitudea

en: The Limit for the Library Size in KB
eu: Biltegiaren tamainaren muga KB-tan

en: The Link to open for this help topic and category
eu: Laguntza-gaia eta kategoria irekitzeko esteka

en: The Name for this Command
eu: Komando honen izena

en: The Name for this Display Group
eu: Pantaila Talde honen izena

en: The Name for this Menu Board
eu: Menu honen izena

en: The Name for this Menu Board Category
eu: Menu-taularen kategoria honen izena

en: The Name for this Menu Board Product
eu: Menuko produktu honen izena

en: The Name for this Tag
eu: Etiketa honen izena

en: The Name of the Playlist - (1 - 50 characters)
eu: Erreprodukzio-zerrendaren izena - (1 - 50 karaktere)

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
eu: Txantiloiaren izena - (1 - 50 karaktere)

en: The Name of this item - Leave blank to use the file name
eu: Elementu honen izena - Utzi hutsik fitxategiaren izena erabiltzeko

en: The Number of items you want to display
eu: Erakutsi nahi duzun elementu kopurua

en: The Price for this Menu Board Product
eu: Menuko produktu honen prezioa

en: The Proxy Port
eu: Proxyaren ataka

en: The Proxy URL
eu: Proxyaren URLa

en: The Theme to apply to all pages by default
eu: Orrialde guztietan lehenespenez aplikatzeko gaia

en: The Time to Live (maxage) of the STS header expressed in seconds.
eu: STS goiburuaren bizitzeko denbora (gehienez) segundotan adierazita.

en: The Topic for this Help Link
eu: Laguntza-esteka honetarako gaia

en: The URL to connect to to PHONE_HOME (if enabled)
eu: PHONE_HOME-ra konektatzeko URLa (gaituta badago)

en: The URL where the %service% is hosted
eu: %service% -a ostatatuta dagoen URLa

en: The Validation String for this Command. An override for this can be provided in Display Settings.
eu: Komando honen baliozkotze-katea. Honen ordezkapen bat eman daiteke Pantailaren Ezarpenetan

en: The Width for this Resolution
eu: Bereizmen honen Zabalera

en: The address of the user manual, which will be used as a prefix for all help links.
eu: Erabiltzailearen eskuliburuaren helbidea, laguntza-esteka guztien aurrizki gisa erabiliko dena.

en: The author for this Rss
eu: Rss honen egilea

en: The default User Group for new Users
eu: Erabiltzaile berrientzako lehenetsitako Erabiltzaile Taldea

en: The default language to use
eu: Erabili beharreko hizkuntza lehenetsia

en: The default layout to assign for new displays and displays which have their current default deleted.
eu: Pantaila berriei eta balio lehenetsia ezabatuta duten pantailei ezarritutako diapositiba lehenetsia.

en: The default size in pixels for the Display Screenshots
eu: Displayen pantaila-kapturetarako, pixelen tamaina lehenetsia

en: The default upper limit of items that can be assigned to a dynamic Playlist
eu: Erreprodukzio-zerrenda dinamiko bati ezarri dakizkiokeen elementuen goiko muga lehenetsia

en: The default value for max number of items on a new dynamic Playlist
eu: Erreprodukzio dinamikoko zerrenda berri bateko elementuen gehieneko kopururako balio lehenetsia

en: The direction for this transition. Only appropriate for transitions that move, such as Fly.
eu: Trantsizio honetarako norabidea. Mugitzen diren trantsizioetarako bakarrik da egokia, adibidez, Fly.

en: The duration for this transition, in milliseconds.
eu: Trantsizio honen iraupena, milisegundotan.

en: The duration in seconds this item should be displayed
eu: Elementu honen bistaratze iraupena segundotan

en: The duration in seconds this should be displayed
eu: Elementu horrek segundotan izan behar duen iraupena

en: The duration specified is per item otherwise it is per feed.
eu: Zehaztutako iraupena elementu bakoitzeko da, bestela feed bakoitzeko.

en: The format to apply to all dates returned by the Widget.
eu: Widgetak itzultzen dituen data guztietan aplikatzeko formatua.

en: The fully qualified path to the CMS library location.
eu: CMS biltegiaren kokapenera sartzeko ibilbide osoa.

en: The heading for this Column
eu: Zutabe honen goiburua

en: The last time we PHONED_HOME in seconds since the epoch
eu: Garai hartatik PHONED_HOME egin genuen azken aldia, segundotan.

en: The longitude to apply for any Geo aware Previews
eu: Azterketa geografikoa duten edozein aurrebistetan aplikatzeko longitudea

en: The maximum dimensions to be considered when an image is resized, based on the longest side
eu: Irudi baten tamaina aldatzean kontuan hartu behar diren gehieneko neurriak, alderik luzeenaren arabera.

en: The maximum number of licensed Players for this server installation. 0 = unlimited
eu: Zerbitzari instalazio honetarako lizentziadun Playerren gehieneko kopurua. 0 = mugagabea

en: The maximum number of rows per DataSet, once the limit is met the limit policy defined per DataSet will dictate further action.
eu: Datu-multzoaren araberako gehieneko lerro-kopuruak, behin mugara iritsita, datu-multzoaren araberako muga-politikak ekintza gehigarriak emango ditu.

en: The number of Tweets to return (default = 15).
eu: Itzuli beharreko txio kopurua (lehenetsia = 15).

en: The number of Tweets to show per page (default = 5).
eu: Orri bakoitzean erakutsi beharreko txio kopurua (lehenetsia = 5).

en: The offset in minutes that should be applied to the current time, or if a counter then date/time to run from in the format Y-m-d H:i:s.
eu: Oraingo orduari aplikatu behar zaion minutuko desplazamendua, edo kontagailu bat bada, data/ordutik exekutatzeko Y-m-d H:i:s formatuan.

en: The order this column should be displayed in when entering data
eu: Datuak sartzerakoan zutabe hau bistaratu behar den ordena

en: The red rectangle reflects the size of the region you are editing.
eu: Laukizuzen gorriak editatzen ari zaren zonaldearen tamaina islatzen du.

en: The result of this check will be immediately actioned and the status reported in Commercial Licence column.
eu: Egiaztapen horren emaitza berehala egingo da, eta egoera Lizentzia Komertziala zutabean jakinaraziko da.

en: The selected effect works best with a background colour. Optionally add one here.
eu: Hautatutako efektuak hobeto funtzionatzen du atzeko planoko kolore batekin. Aukeran, gehitu bat hemen.

en: The substitution [DisplayId] can be used in filter clauses and will be substituted at run time with the Display ID. When shown in the CMS it will be substituted with 0.
eu: [DisplayId] ordezkapena iragazketa-klausuletan erabil daiteke eta exekuzio garaian ordezkatuko da Pantailaren IDarekin. CMSan agertzen denean 0rekin ordezkatuko da.

en: The system User for this CMS
eu: CMS honen sistemaren Erabiltzailea

en: The target attribute for the above link
eu: Goiko estekaren xede-atributua

en: The title for this Rss
eu: Rss honen izenburua

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000) or the Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1).
eu: Hautatutako efektuaren trantsizio-abiadura milisegundotan (normala = 1000) edo Markesinaren Abiadura eskala baxutik handi batean (normala = 1).

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000).
eu: Hautatutako efektuaren trantsizio-abiadura milisegundotan (normala = 1000).

en: The upper limit on number of Media items that can be dynamically assigned to this Playlist
eu: Erreprodukzio-zerrenda honi dinamikoki eslei dakizkiokeen multimedia-elementuen kopuruaren goiko muga

en: Theme
eu: Gaia (itxura)

en: There are %countSchedules% scheduled events that will also be deleted.
eu: %countSchedules% gertaera programatuak ere ezabatuko dira.

en: This Display hasn't connected since updates have been made in the CMS. The below information will be updated when it has.
eu: Pantaila hau ez da konektatu CMSn eguneratzeak egin direnetik. Informazio hau eguneratuko da gertatzen denean.

en: This Module is compatible with webOS, Tizen and Philips SOC Players only
eu: Modulu hau soilik da  bateragarria webOS, Tizen eta Philips SOC erreproduzitzaileekin

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: This is a feature preview and should not be used in production
eu: Hau aurrebista da eta ez da produkzioan erabili behar

en: This is the intended height of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
eu: Hau da txantiloiaren aurreikusitako altuera, txantiloia aplikatzerakoan zure eskualdearen widget eskalatzeko erabiliko da.

en: This is the intended padding of the template and is used to position the Widget within its region when the template is applied.
eu: Hau txantiloiaren betegarria da eta txantiloia aplikatzen denean widget-a bere eskualdean kokatzeko erabiltzen da.

en: This is the intended tweet content type.
eu: Hau da aurreikusitako txioaren eduki mota.

en: This is the intended width of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
eu: Hau da txantiloiaren aurreikusitako zabalera, txantiloia aplikatzerakoan zure eskualdearen widget eskalatzeko erabiliko da.

en: This is the overall CMS adminstrator who will receive copies of all email notifications generated by the CMS.
eu: Hau da CMS-ak sortutako posta elektronikoko jakinarazpen guztien kopiak jasoko dituen CMS administratzaile orokorra.

en: This key must be entered into each Player to authenticate the Player with the CMS.
eu: Gako hau Player bakoitzean sartu behar da, Player CMSarekin autentifikatzeko.

en: This module uses 3rd party data. Please enter the number of seconds you would like to cache results.
eu: Modulu honek kanpoko datuak erabiltzen ditu. Mesedez sartu cachean gorde nahi duzun segundo kopurua.

en: This player is too old to show faults. Please upgrade it to v3 or later.
eu: Erreproduzitzaile hau zaharregia da akatsak erakusteko. Eguneratu  v3 edo bertsio berriagora.

en: This should be a textual description of what the command is trying to achieve. It should not be the command string.
eu: Komandoak lortzen saiatzen ari denaren testu-deskribapena. Ez luke zertan komando-katea izan behar.

en: This should only be set if you want to display the maximum allowed error messaging through the user interface. <br /> Useful for capturing critical php errors and environment issues.
eu: Hau bakarrik ezarri behar da baimendutako gehienezko errore-mezuak erabiltzailearen interfazearen bidez bistaratu nahi badituzu. <br /> Baliagarria php akats kritikoak eta ingurumen-arazoak atzemateko.

en: This tag requires a set value, please select one from the Tag value dropdown or provide Tag value in the dedicated field.
eu: Etiketa honek balio bat izan behar du. Mesedez, hautatu bat Etiketa-balioa goitibeherako menuan edo eman Etiketaren balioa eremu dedikatuan.

en: This value can be adjusted on a per dynamic Playlist basis, it cannot exceed value set in the Limit below
eu: Balio hau erreprodukzio-zerrenda dinamikoaren arabera doitu daiteke, ezin du gainditu beheko Mugan ezarritako balioa

en: This widget is linked to Media in the Library. Check this option to also delete that Media.
eu: Widget hau Biltegiko Media-rekin lotuta dago. Markatu aukera hau Multimedia hori ere ezabatzeko.

en: Thumbnail
eu: Koadro txikia

en: Tick if you would like to override the template.
eu: Markatu txantiloia gainidatzi nahi baduzu.

en: Tick this box if you want to generate a new address for this RSS feed. You might want to do this if you think someone is accessing it unauthorised.
eu: Markatu lauki hau RSS iturri honetarako helbide berri bat sortu nahi baduzu. Baliteke hori egin nahi izatea norbait baimenik gabe sartzen ari dela uste baduzu.

en: Tick to ensure that a value is selected when assigning this Tag
eu: Markatu etiketa hau esleitzean balio bat hautatzen dela ziurtatzeko

en: Ticker with a DataSet providing the items
eu: Datu-multzo baten elementuak lortzeko Ticker

en: Tidy Library
eu: Biltegia optimizatzea

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Title
eu: Titulua

en: Title Column
eu: Izenburuaren zutabea

en: Toggle Authorise
eu: Txandakatu Baimendu

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: Top
eu: Goian

en: Topic
eu: Gaia

en: Totem
eu: Totema

en: Transition
eu: Trantsizioa

en: Transitions
eu: Trantsizioak

en: Trigger Code
eu: Trigger kodea

en: Trigger a web hook
eu: Aktibatu webhook bat

en: Troubleshooting
eu: Arazoen ebazpena

en: Truncate
eu: Trunkatu

en: Truncate DataSet
eu: Datu-multzoa moztu

en: Truncate with no new data?
eu: Datu berririk gabe moztu?

en: Turn the display name in display management into a link using the IP address last collected. The %s is replaced with the IP address. Leave blank to disable.
eu: Bihurtu Pantaila-kudeaketan bistaratzeko Pantailaren izena esteka batean bildutako azken IP helbidea erabiliz. %s IP helbidearekin ordezkatuko da. Utzi hutsik desgaitzeko.

en: Tweets Per Page
eu: Txioak orriko

en: Tweets with text and image content
eu: Testu eta irudi edukia duten txioak

en: Tweets with text only content
eu: Testu edukia duten txioak

en: Twitter Metro Search Module
eu: Twitter Metro Bilaketa Modulua

en: Twitter Search Module
eu: Twitter Bilaketa Modulua

en: Two Factor Issuer
eu: 'Faktore bikoitzeko' Igorlea

en: Two substitutions are available for Formula columns: [DisplayId] and [DisplayGeoLocation]. They will be substituted at run time with the Display ID / Display Geo Location (MySQL GEOMETRY).
eu: Bi ordezkapen daude Formula-zutabeetarako: [DisplayId] eta [DisplayGeoLocation]. Exekuzio-denboran ordeztuko dira Display ID/Display Geo Location (MySQL GEOMETRY) erabiliz.

en: Type
eu: Mota

en: Type:
eu: Mota:

en: URI
eu: URIa

en: URL
eu: URLa

en: URL to the Remote DataSet for GET and POST.
eu: GET eta POST-erako Urruneko Datu-multzorako URLa

en: Uninstall Module
eu: Modulua desinstalatu

en: Unknown Transition Type Requested
eu: Eskatutako trantsizio mota ezezaguna

en: Unretire %layout%
eu: %layout% Erretiratu gabe

en: Up to date
eu: Eguneratuta

en: Update Interval (mins)
eu: Eguneratzeko tartea (min)

en: Update Interval Images (mins)
eu: Eguneratu tarteko irudiak (min)

en: Update this media in all layouts it is assigned to?
eu: Multimedia hau eguneratu esleitutako diapositiva guztietan?

en: Upload Version
eu: Kargatu bertsioa

en: Upload files to this Folder
eu: Igo fitxategiak karpeta honetara

en: Upload media
eu: Edukia igo

en: Upper Row Limit
eu: Goiko errenkadaren muga

en: Use Recovery Code instead?
eu: Errekuperazio-kodea erabili horren ordez?

en: Use Two Factor Code instead?
eu: Bi faktoreko kodea erabili horren ordez?

en: Use advanced filter clause?
eu: Iragazki-klausula aurreratua erabili?

en: Use advanced order clause?
eu: Eskaera-klausula aurreratua erabili?

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User Agent
eu: Erabiltzaile-agentea

en: User Groups
eu: Erabiltzaile Taldeak

en: User Name
eu: Erabiltzaile-izena

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Users can use the top level folder to store content. Disable to force the use of folders.
eu: Erabiltzaileek goi mailako karpeta erabil dezakete edukia gordetzeko. Desgaitu karpetak erabiltzea behartzeko.

en: Using JSON syntax enter the path below the Data root by which the above aggregation should be applied.
eu: JSON sintaxiaren bidez, idatzi, aurreko agregazioa aplikatu behar den, datu-erroaren azpian sartzeko bidea

en: Valid extensions are %s
eu: Baliozko luzapenak %s dira

en: Validation
eu: Balidazioa

en: Value
eu: Balioa

en: Values
eu: Balioak

en: Verify
eu: Egiaztatu

en: Verify all modules have been installed correctly by reinstalling any module related files
eu: Modulu guztiak behar bezala instalatuta daudela egiaztatu, horiekin lotutako fitxategi guztiak berriro instalatuz.

en: Version
eu: Bertsioa

en: Version ID
eu: Bertsioaren IDa

en: Vertical Align
eu: Lerrokatu bertikalki

en: Vertically on the left
eu: Bertikalki ezkerrera

en: Video
eu: Bideoa

en: Video In
eu: Bideo-sarrera

en: Videos - support varies depending on the client hardware you are using.
eu: Bideaok- Baliogarritasuna bezeroak erabitzen ari den hardwarraren arabera izango da.

en: View
eu: Ikuspegia

en: View Data
eu: Ikusi datuak

en: Visibility
eu: Ikuspena

en: Visual editor
eu: Editore bisuala

en: Warning
eu: Abisua

en: Warning - starts with or ends with a space, or contains double spaces
eu: OHARRA: espazio batekin hasten edo amaitzen da, edo espazio bikoitzak ditu

en: We are really sorry, but there has been an error. It has been logged in install_log.txt and printed below.
eu: Asko sentitzen dugu, baina akats bat egon da. Install_log.txt-en erregistratu da eta ondoren inprimatu egingo da.

en: We support Google Authenticator or similar two factor codes. You get this secret by scanning the QR code.
eu: Google Authenticator edo antzeko bi faktoreko kodeak onartzen ditugu. Giltza hau QR kodea eskaneatuz lortzen duzu.

en: Weather
eu: Eguraldia

en: Weather module showing Current and Daily forecasts.
eu: Egungo eta eguneroko iragarpenak erakusten dituen modulu meteorologikoa

en: Webpage
eu: Webgunea

en: Webpages.
eu: Webguneak.

en: Weekly
eu: Astero

en: What separator should be used for CSV source?
eu: Zein bereizle erabili behar da CSV iturrirako?

en: What should happen when this Dataset reaches the row limit?
eu: Zer gertatu beharko litzateke Datu-multzo hau errenkaden mugara iristen denean?

en: What transition should be applied when this item finishes?
eu: Zeinr trantsizio aplikatu behar da elementu hau amaitzen denean?

en: What transition should be applied when this item starts?
eu: Zein trantsizio aplikatu behar da elementu hau hasten denean?

en: What type of request needs to be made to get the remote data?
eu: Zer eskaera mota egin behar da urruneko datuak lortzeko?

en: When enabled draft Layouts will be automatically published 30 minutes after the last edit
eu: Gaituta dagoenean, Diapositiben zirriborroak automatikoki argitaratuko dira azken aldaketa egin eta 30 minutu geroago

en: When enabled, this form will automatically submit in future. Reset this in your User Profile.
eu: Gaituta dagoenean, inprimaki hau automatikoki bidaliko da etorkizunean. Berrezarri hau zure Erabiltzaile-profilean.

en: When exporting a saved report to PDF, should the logo be shown on the PDF?
eu: Gordetako txosten bat PDFra esportatzerakoan, PDFan  logotipoa erakutsi behar al da?

en: When filtering by multiple Tags, which logical operator should be used?
eu: Hainbat etiketaren bidez iragaztean, zein operadore logiko erabili behar da?

en: When filtering by multiple names, which logical operator should be used?
eu: Hainbat izenetatik iragaztean, zein operadore logiko erabili behar da?

en: When matching Media by Tags and name to a dynamic Playlist, this is the maximum number of allowed items that can be assigned to a dynamic Playlist
eu: Multimedia Etiketen eta izenaren arabera erreprodukzio-zerrenda dinamiko batekin lotzean, hau da erreprodukzio-zerrenda dinamiko bati ezarri dakizkiokeen elementu baimenduen gehienezko kopurua.

en: When using the inline editor Shift+Enter will drop a single line. Enter alone starts a new paragraph.
eu: Online editorea erabiliz, 'Shift + Enter' lerro bakarra utziko du. 'Enter' ek beste paragrafo bat hasiko du.

en: Which Calendar Type should the CMS use?
eu: Zein egutegi mota erabili behar du CMSak?

en: Which device input should be shown
eu: Zein gailuko sarrera erakutsi behar den

en: White
eu: Zuria

en: Whitelist Load Balancers
eu: Zerrenda zuriko karga-orekatzaileak

en: Widget ID
eu: Windget ID-a

en: Widgets
eu: Windgetak

en: Widgets From
eu: Widget-ak

en: Width
eu: Zabalera

en: Wind
eu: Haizea

en: With Override the Template selected enter your own text, html and css by using the Templates drop down menu in the tab header above.
eu: "Txantiloia gainidatzi" markatuta sartu zure testua, html eta css "Txantiloiak" goitibeherako menua erabiliz (aurreko fitxako goiburuan)

en: With Selected
eu: Hautatutakoa

en: XMDS Transfer Limit in KB/month
eu: XMDS transferentzia-muga KB/hilean

en: XMR Private Address
eu: XMR-ren Helbide Pribatua

en: XMR Public Address
eu: XMR-ren Helbide Publikoa

en: XMR is not working on this Player yet and therefore the licence check may not occur.
eu: XMR oraindik ez dabil Player honetan eta, beraz, baliteke lizentziaren egiaztapena ez egitea.

en: Yahoo Currencies
eu: Yahoo Dibisak

en: Yahoo Finance
eu: Yahoo Finantzak

en: Yahoo Stocks
eu: Yahoo Stockak

en: Yearly
eu: Urtero

en: Yes
eu: Bai

en: You already set an exception for this day.
eu: Salbuespen bat ezarri duzu dagoeneko egun honetarako.

en: Your event will be scheduled from [fromDt] to [toDt] in the CMS timezone, please check this covers each of your Displays in their respective timezones.
eu: Zure ekitaldia [fromDt] -tik [toDt] -ra programatuko da CMSko ordu-eremuan. Egiaztatu zure pantaila bakoitza dagokion ordu-erumua estaltzen duela.

en: he Category for this Help Link
eu: Laguntza-esteka honetarako kategoria

en: you read this %readDt%.
eu: % readDt% irakurtzen duzu.
